Vinil Tabela

FİYAT TEKLİFİ ALIN.
Firmamızdan kaliteli ve ekonomik tabela fiyatları için teklif alınız.
Alanında uzman baskı, tasarım ve montaj ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Işıksız tabela Bursa Reklam çeşitleri içerisinde en sık kullanılan tabela modelidirTabela ölçülerinde ve fiyatları bakımından müşteri ile anlaşmazlık yaşandığında ilk tavsiye edilen reklam tabela sistemidir. Vinil germe günümüzde en uygun fiyata yapılabilecek ışıksız tabela ve reklam sistemidir. Bu tabela sistemi sayesinde istediğiniz ürünlerin görseli dijital baskı yöntemi ile kolajlanabilir hem de büyük ölçekli tabela ve reklamları tek parça şeklinde yapabilirsiniz. Ayrıca yine Vinil germe tabela sistemlerini ışıklı hale çevirme imkanı bulunmaktadır. Tabela kasası üzerine eklenebilecek spot ışıklar sayesinde ışıklı tabela haline getirebilirsiniz. Yada kasa derinliği vererek içerisine floresan lamba yada led ışıklandırma malzemesi kullanılarak ışıklı tabela haline getirile bilinir. Fakat ışıklı hale getirilmek istenilen Vinil tabelanın branda malzemesi farklıdır bunu aklınızdan çıkarmayınız.

Vinil Tabela Fiyatları

Vinil Branda Germe Tabela fiyatları için fiyatlandırma, montaj alanı, ışıklı veya ışıksız tabela olmak üzere değişkenlik göstermektedir. ortalama tam bir fiyat vermek doğru olmasada fiyat aralığı 1.000 TL ile 8.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.

Vinil Tabela Fiyatları
Ürün AdıÜrün MarkasıBaskı TürüFiyatı
Vinil Tabela m² FiyatıDökme 440gr.Solvent500 TL
Vinil Tabela m² FiyatıDökme 440gr.UV600 TL
Işıklı Vinil Tabela m² FiyatıIşıklı Dökme 44gr.UV1750 TL
Vinil Branda Germe Tabela
Vinil Branda Germe Tabela
Vinil Tabela
Vinil Branda Germe Tabela
Vinil Branda Germe Tabela
Vinil Branda Germe Tabela
Vinil Tabela
Vinil Tabela

Tabelası olmayan, yıpranmış ya da eskimiş olan firmalar, müşterilerin gözünde prestij kaybı yaşarlar. Bu sebeple tabelanız ne kadar dekoratif ve kreatif olursa, şirketinizde o kadar prestijli bir konumda olacaktır.

Bursa Tabela olarak şuana kadar yaptığımız tüm çalışmalar, birden fazla müşterimizin imajını artırmıştır. Burada asıl önemli olan konu, tabelayı montaj etmek değil de tabelayı müşteriye özel şık bir şekilde tasarlamaktır. Bu sebeple işinde profesyonel kreatif düşünceli insanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bursa Reklam olarak, tüm personellerimiz işinde profesyonel ve işinin ehli ve yaratıcı personellerden oluştuğunu bilmenizi isteriz. Bursa Tabela olarak profesyonel ekimizle tüm tabela işlerinizi tasarlamaya ve monte etmeye her daim hazırız.

Işıksız Vinil Tabela

Son zaman en fazla tercih edilen tabela tekniklerinden biri olan ışıksız vinil germe tabela yüksek çarpıcıliği ile müşterilerin resimlik duygularını derinden etkilemektedir. Bu sistem sadece tabelalarda değil reklam sistemlerinde de kullanılmaktadır. İş yeri ve firma saipler tarafından sıkça tercih edilen bu sistem restaurant cafe fabrika işyeri hastane gibi çoğu mekânda kullanılmakta olup çarpıcıliği psikolojik şeklinde de kanıtlanmıştır. Rekabetin gün geçtikçe arttığı bu çeşitlenen piyasalarda şirketler ve işyeri sahipleri resimliklerini bu tabela ile sağlamaktadırlar.

Bu vinil germe sisteminin reklam ve tabelalarda bu kadar çok kullanılmasının sebebi ise bu sistemde vinilin en büyük ölçüsü 5mt x 50 m. dir. İkinci en önemli tercih nedeni ise görsel kullanabilmenizdir. Bu sistemi diğer hiçbir sistemde kullanamazsınız. Bu nedenle vinil istediğiniz resmi içerebilmektedir. Genellikle reklam ve tabelacılar genel itibari ile düşük maliyet elde emek maksadıyla ışık geçirgenliği normal olmayan yapılan iş ile uyuşmayan malzemeler kullanmaktadırlar. Bu nedenle sitemizin kurumsak kimliği sebebi ile bu hususta netlikle kaliteli bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Işıklı Vinil Tabela

Işıklı vinil germe yönteminin farklı teknikleri bulunmaktadır. Bunlardan ilki aparatlı germe yöntemidir. Bu teknil genel itibari ile alüminyum aparatlar aliminyum ayaklar ve alyanlar kullanılarak germe prosedürü yapılan bir yöntemtir. Bu üretimin maliyeti diğer yöntemlere göre yüksektir. Fiyat yüksekliğinin nedeni ise işçiliğinin zor ve uğraştırıcı olmasıdır. Ancak sağlamlık açısından da en güvenilir yöntem u olarak bilinmektedir.

İkinci yöntem ise zımbalama yöntemidir. Zımba ile germe yönteminde Su kontrası ve demir karkas kullanılarak yapılmaktadır. Su kontrası denilen bu ürün ahşap bir malzemedir. Bu ürünün özelliği ahşap malzeme anlayışının tersine yağmur ile teması durumunda şişme olmamaktadır. Bu nedenle son zaman içindera da bu yöntem ile ışıklı vinil germe tabela yapılmaktadır. Sizlerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz tabela adresi burası.