Bursa Folyo Baskı

Bursa Folyo Baskı
FİYAT TEKLİFİ ALIN.
Firmamızdan kaliteli ve ekonomik tabela fiyatları için teklif alınız.

Alanında uzman baskı, tasarım ve montaj ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Bursa Dijital baskı olarak, dünyanın en kaliteli folyo ürünlerini kullanmaktayız. Müşterimizin 1 gün veya birkaç yıl kullanacağı çalışmalarda dahi aynı kalitede malzeme ile hizmet vermekteyiz.

En büyük özelliği arka yüzeyinin yapışkan olması olan Folyo, iç mekan dijital baskılarda en çok kullanılan malzemedir. İç mekan dijital baskılarda kullanılmanın yanında dış mekan dijital baskılarda da kullanılabilmektedir.

Folyo baskı, yapışkan özelliği nedeniyle iç mekanlarda, kapalı alanlarda yapışmaya uygun yerlerde ve farklı yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Cam, Levha, Dakota, fotoblok, Sunta gibi bir şeyler yapıştırmaya müsait zeminler üzerine yapıştırılarak uygulanabilmektedir. Folyo baskının tercih edilmesinin en önemli özelliği yardımcı bir malzemeye ihtiyaç duymadan kullanılabilir ve uygulanabilir olmasıdır.

Bursa Folyo Baskı Fiyatları

Folyo baskı makinası kullanılarak üretim yapmış olduğumuz Şeffaf folyo baskı ve folyo baskı çeşitleri en uygun Folyo baskı fiyatları ile en hızlı şekilde firmamız tarafından üretilmektedir. Ölçüsüne ve baskısına göre farklılık gösteren Folyo baskı fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Folyo Baskı Fiyatları
Ürün Adı Ürün Markası UV Baskı Solvent Baskı
Parlak Folyo Baskı m² Fiyatı Oracal, Kemica, Unifol 140 TL 80 TL
Mat Folyo Baskı m² Fiyatı Oracal, Kemica, Unifol 140 TL 80 TL
Arkası Gri Folyo Baskı m² Fiyatı Oracal, Kemica, Unifol 145 TL 85 TL

Folyo baskı için kullanılan folyo malzeme olarak PVC esaslı bir malzemedir. Folyolar m2 başına gram ağırlığı (m2/gr), PVC özelliği, yapışkanlık kalitesi, ve mikron kalınlığına göre sınıflandırılabilir. Bu sınıflandırmaya göre farklı kalite özelliklerine sahiptirler.

Folyo baskılar özellikle bazı uygulamalarda çok tercih edilmektedirler. Bu uygulamaların başında:
Bina Cephe Giydirme / Bina Cephe Kaplama,
Araç Giydirme / Araç Kaplama,
Cam Giydirme / Cam Sıvama,
Fuar Standları,
Pleksi malzeme,
Polikarbon malzeme,
Düz Yüzeyli Reklam Panoları gelmektedir.

İşyeri Dükkan Cam Giydirme

Sizler de reklam alanlarından iyi derece de faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilir ve bizlerden cam giydirme alanlarında fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. Görsel Grafik çalışmaları ile reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Marka değerinizi iyi derece de artıracak olan ve bu alanda müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Belki de cam giydirme bu mesleklerin incinde en zor olanlarından bir tanesidir ve çok ince ustalık isteyen bir meslek grubudur.

Estetik görünümün yanında uzun vadeli konfor ve kullanışlı çözümler sunan Cam Giydirme Cephe Reklam Giydirme ürün ve firmalarını buradan detaylı olarak inceleyebilir ve İstanbul Dijital Baskı farkıyla en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. Cam giydirme cephe giydirme günümüz mimarisinde önemli bir yere sahiptir.

Yapışkanlı Folyo Baskı

Yapışkanlı Folyo Nedir? – Yapışkanlı Folyo Baskı. Cam ve pürüzsüz yüzeylere etkili yapışma özelliği ile öne çıkan bir reklam ürünüdür. Reklam duyuruları, imaj çalışmalarında folyo baskı sık kullanılan bir üründür. Güçlü yapışkan özelliği sayesinde uygulandığı alanda yıllarca özelliğini kaybetmeden kalır. Rüzgara suya dayanıklıdır. Müdahale edilmemişse sökülme ve deforme olmaz. (Sert cisimlere temas etme, yüksek güneş ışığına maruz kalma durumunda renklerde solma meydana gelebilir ve çiziklerden dolayı deforme olabilir. ) Cam ve saten duvarlar bazı ahşap ve metallere sıkıca yapışır. Uygulama alanının tozdan arındırılmış olması ve hava almayacak şekilde uygulanması önem arz eder.