Bursa Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela
FİYAT TEKLİFİ ALIN.
Firmamızdan kaliteli ve ekonomik tabela fiyatları için teklif alınız.

Alanında uzman baskı, tasarım ve montaj ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Kutu harf tabela, lazer cihazlarla kesilerek harf şeklinde yapılan tabela reklam uygulamalarıdır. Kutu harf tabela çeşitli malzemelerden oluşmaktadır.

Firmalar, kutu harf tabela reklamlarını daha çok iç ve dış ortamlarda ışıklı ve ışıksız seçenekleriyle tercih etmektedir. Kutu harf tabela reklamları dikkat çekici olduklarından özellikle alışveriş merkezleri ve plaza gibi kapalı yerlerde daha çok kullanılmaktadır.

Işıklı Kutu Harf Tabela Fiyatları

Işıklı Kutu Harf Tabela fiyatları için fiyatlandırma, montaj alanı, ışıklı veya ışıksız tabela olmak üzere değişkenlik göstermektedir. ortalama tam bir fiyat vermek doğru olmasada fiyat aralığı 1.500 TL ile 10.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.

Kutu Harf Tabela Fiyatları
Ürün Adı Malzeme Türü Aydınlatma Sistemi Fiyatı
Pleksi Kutu Harf m² Fiyatı Pleksiglass (Zeminsiz - Sadece Harf) İçten Aydınlatmalı 1250 TL
Krom Kutu Harf Tabela m² Fiyatı Gümüş veya Altın Paslanmaz (Zeminsiz - Sadece Harf) Endirekt Aydınlatma 1950 TL
Fileli Krom Kutu Harf Tabela m² Fiyatı Pleksiglass + Paslanmaz (Zeminsiz - Sadece Harf) İçten Aydınlatmalı 2000 TL

Kutu harf tabela fiyatları konusunda aradığınız cevapları bulamazsınız. Güncel olarak sektör yada hizmet türü fark etmeksizin tabela fiyatları değişkenlik göstermektedirler. Daha net fiyatlar için bizimle iletişim kurup fiyat teklifi alın. Müşteri temsilcimiz tasarım ve fiyat talepleriniz için sizlerden gelecek telefonları beklemektedir. Günün her saati arayabileceğiniz Bursa Tabelacı işletmemiz ile aldığınız bütün reklam ürünleri Bursatabelaci.gen.tr  güvencesi altında bulunmaktadır.

Kutu Harf Tabela Fiyatları konusunda üretici firma olduğumuzdan dolayı oldukça esnek bir politikaya sahibiz. Bursa’da tabela reklam firmaları aramalarınıza bir son verebilir ve şirketimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Aldığımız her işin üstesinden hakkı ile gelmekteyiz. Ucuz tabela üretimi yaparak müşterilerimize kalitesiz hizmet vermek yerine uygun fiyatlar sunarak kaliteyi hedefliyoruz. Fuar standları, ürün tanıtım standları, dış cephe kaplama gibi mimari reklamcılık ihtiyaçlarınızda’da bizi yine tercih edebilirsiniz.

Sektörde kendini kanıtlamış her biri kendi alanlarında uzmanlık sahibi atölye personellerimiz ve kreatif tasarım ekibimiz ile hayal ettiğiniz reklam uygulamalarına kavuşabilirsiniz. Her işletmeye uygun bir Bursa tabela üretimi yapabileceğimiz ekibimizde ve uzun yılların vermiş olduğu deneyimlerin neticesinde istediğiniz model ve ölçüde Işıklı Tabela üretimi tasarlayıp ürete bilmekteyiz. Bursa reklam ajansı olarak çağdaş bir ekip ve bakış açısı ile hareket etmekteyiz, her türlü Totem Tabela ve Kutu Harf Tabela ihtiyacınız için başvurabileceğiniz deneyimli bir firmadır Bursa’da Tabela Reklam.

Kutu Harf Tabela Çeşitleri

  • Alüminyum Kutu Tabela
  • Paslanmaz Krom Kutu Tabela
  • Pleksi Glas Kutu Tabela
  • Dekota Kutu Tabela
  • Köpük Kutu Tabela
  • Pirinç Kutu Tabela

Kutu Harf Tabela Nasıl Yapılır?

Kutu harf tabela reklamları oluştururken bir plan çerçevesinde projelendirilir. Tasarım aşaması yapıldıktan sonra tasarımda kullanılacak malzemede belirlendikten sonra harfler lazer ve rooter makine yardımıyla belirlenen tasarım ölçülerinde kesimi yapılır. Kesimi yapılan harfler kullanılacak malzemeye göre boyanır. Kutu harf tabelanın paslanmaması için kaliteli boyalar kullanılır. Uzman personeller tarafından montajı yapılarak teslim edilir.

Sizlerde kutu harf tabela yaptırarak markanızın ve reklamınızın farkını en kalabalık ortamlarda müşterilerinize hissettirebilirsiniz. Kutu harf tabela reklamlarınız için iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten onur duyarız.