Bursa Vinil Baskı

Bursa Vinil Baskı
FİYAT TEKLİFİ ALIN.
Firmamızdan kaliteli ve ekonomik tabela fiyatları için teklif alınız.

Alanında uzman baskı, tasarım ve montaj ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Halk arasında branda olarak isimlendirilen vinil (vinly) ürünler üzerine yapılan tanıtım çalışmalarına vinil baskı denmektedir. Vinil bir tür organik bileşik olup reklamcılık alanında yoğun olarak kullanılmaktadır. Vinil malzemeler metrekare gramajlarına göre 280 – 320 – 480 – 520 gram olarak üretilmekte projeye uygun gramaj tercih edilerek ürün üzerine baskı yapılmaktadır. Vinil baskı malzemelerinin en büyük avantajı düşük maliyetli olmasının yanında çok büyük boyutlarda bile tek parça halinde baskı yapılabilmesine imkân tanımasıdır. Bu sebeple dış cephe reklamcılığında en çok tercih edilen ürün haline gelmiştir.Vinil Baskı.

Vinil baskı malzemeleri Uzakdoğu ve Avrupa olmak üzere iki ayrı kalitede üretilmektedir. Avrupa vinil Uzakdoğu vinile göre daha kaliteli malzemeden üretilmekte dolayısıyla maliyeti Uzakdoğu vinilden fazla olmaktadır. Tanıtım bütçenize göre bu iki vinil türünden birini tercih edebilirsiniz. İster Avrupa vinil olsun ister Uzakdoğu vinil tüm vinil türleri için iki ayrı yapı bulunmaktadır. Bunlar ışıklı vinil ve ışıksız vinildir. Işıklı viniller aynı zamanda delikli vinil olarak bilinmektedir. Ancak delikli denmesi yapısında delikler olmasından değil ışığı geçirmesinden kaynaklanmaktadır. Bu yapısıyla ışıklı viniller floresan ışıklandırmalı tabelalarda kullanılmaktadır.

Bursa Vinil Baskı Fiyatları

Folyo baskı makinası kullanılarak üretim yapmış olduğumuz Şeffaf folyo baskı ve folyo baskı çeşitleri en uygun Folyo baskı fiyatları ile en hızlı şekilde firmamız tarafından üretilmektedir. Ölçüsüne ve baskısına göre farklılık gösteren Folyo baskı fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Folyo Baskı Fiyatları
Ürün Adı Ürün Markası UV Baskı Solvent Baskı
Parlak Folyo Baskı m² Fiyatı Oracal, Kemica, Unifol 140 TL 80 TL
Mat Folyo Baskı m² Fiyatı Oracal, Kemica, Unifol 140 TL 80 TL
Arkası Gri Folyo Baskı m² Fiyatı Oracal, Kemica, Unifol 145 TL 85 TL

Vinil sağlamlığından, esnekliği, görselliği ve uygun fiyatından dolayı birçok alanda tercih edilmektedir. Vinilin üzerine dijital baskı makinaları ile yapılan baskı işlemine Vinil baskı denir.
Vinil Baskı, Branda baskı olarak da adlandırılan baskı türüdür.Branda üzerine folyo kesimden yazılar yapıştırarak, afiş olarak kullanmaya başladılar.
Oldukça dayanıklı olan vinil genellikle açık alanlarda Reklam ve Bayrak sektöründe Afiş, Işıklı ışıksız tabela, Totem, Yol panosu, Cephe giydirme v.b. ürünlerin imalatında kullanılmaktadır.
Vinil baskı sağlamlığı, esnekliği,görselliği ve uygun fiyat açısından bir çok alanda kulla ılmaktadır.Baskı brandasının rengi beyazdır.Bu ürünün üzerine isten,len her türlü görsel baskı yapılmaktadır.

Dış Mekan Vinil Baskı

Vinil Baskı, Branda baskı olarak da adlandırılan baskı türüdür. Dış mekan dijital baskı makinesinde yapılan Vinil baskılar, ağırlıklı olarak dış alanlarda, açık alanlarda kullanılmaktadır.

Kullanımına bağlı olarak ışıklı vinil baskı ve ışıksız vinil baskı şeklinde iki ayrı baskı malzemesi kullanılabilmektedir. Vinil baskı, genellikle afiş amaçlı kullanılmaktadır. Ayrı parçaların kaynak yapılarak birbirine eklenebilme özelliği nedeniyle istenilen boyuta ulaşabilmektedir. Bu özellik nedeniyle vinil baskı en çok tercih edilen dijital baskı türüdür.

Totem, yol panosu, ışıklı tabela, ışıksız tabela öncelikli olmak üzere diğer açık alan ilanları, afişler, bina cephe giydirme, araç kasası kapama, bayrak, kırlangıç bayrak, flama gibi alanlarda da kullanılmaktadır.

Vinil baskı, Fiyatına göre kullanım alanları ve çeşitliliği nedeniyle en fazla tercih edilen dijtal baskı türüdür.