Bursa Işıklı Tabela

Işıklı Tabela
FİYAT TEKLİFİ ALIN.
Firmamızdan kaliteli ve ekonomik tabela fiyatları için teklif alınız.

Alanında uzman baskı, tasarım ve montaj ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Işıklı Tabela birçok farklı aydınlatma malzemeleri kullanılarak yapılan tabelalardır. Işıklı tabela ürünleri içerisine led, neon, floresan gibi aydınlatma malzemeleri tercih edilir. Işıklı tabela sayesinde şirket tanıtımının gece karanlığında görünebilmesini sağlayan görsellerini tanıtır. Tabelanın içerisine konulan ışıkla, ön kısmında yer alan reklam yazıları her alandan kolayca fark edilebilir.

Işıklı Tabela Fiyatları

Işıklı Tabela fiyatları için fiyatlandırma, montaj alanı, ışıklı veya ışıksız tabela olmak üzere değişkenlik göstermektedir. ortalama tam bir fiyat vermek doğru olmasada fiyat aralığı 1.500 TL ile 10.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.

Işıklı Tabela Fiyatları
Ürün Adı Malzeme Türü Aydınlatma Sistemi Fiyatı
Kompozit Oyma Tabela m² Fiyatı Alüminyum Kompozit İçten Aydınlatmalı 2000 TL
Kutu Harf Tabela m² Fiyatı Pleksiglass İçten Aydınlatmalı 1750 TL
Işıklı Vinil Tabela m² Fiyatı Işıklı Dökme Vinil 440gr. İçten Aydınlatmalı 1750 TL

Firmanızın yapısına uygun ışıklı tabela yaptırmayı düşünüyorsanız fiyatlarımız tercih edeceğiniz ışıklı tabela modeline ve özelliklerine göre metrekare ve malzeme bazında değişmektedir.

Tasarımıyla, görüntüsüyle ve aydınlık bir reklam görüntüsünden dolayı müşterilerin dikkatini çekmektedir.
Firmaların marka bilinirliğini en iyi şekilde artıran reklam aracıdır. Işıklı tabela diğer tabelalara göre daha olumlu etki sağlamaktadır.

Işıklı tabelalar da kullanılan florasan ile aydınlatma yapılan tabelalar da ışık gücünün çok fazla olması ve ışık gücünde herhangi bir dalgalanma olmadan uzun yıllar kullanılması ile ışıklı tabelalar tercih edilmektedir. Hem ekonomik elektrik kullanımı olması hem de maddi yönden avantajlı olarak ışıklı tabelalar günümüzde daha sık tercih edilmektedir. Işıklı tabelalar da en önemli şey gece nasıl göründüğüdür. Çünkü kişinin istediği ebatta ve görsellikte hazırlanmış olan ışıklı tabelaların hem gündüz hem de gece görünümleri farklı olmaktadır.

Bu tabelalar farklı malzemeler kullanılarak üretilip hazırlanmaktadır. Tabela yapımında kullanılan malzemeler pleksi-alüminyum, dekota forex,polikarbon ve bunlar gibi çok farklı malzemeler kullanılarak hazırlanır. Tabela hazırlanırken kaç metre neon kullanılacağı önemlidir. İmal edilen her ışıklı tabelanın her mevsim şartlarına uygun olarak üretilmelidir. Özellikle yağmurlu hava şartlarında içerisine yağmur almaması için izolasyonu oldukça iyi olmalıdır. Hazırlanmış olan ışıklı tabelanın yapımı kadar montajına da oldukça titizlik ve dikkat gerektirmektedir.

Işıklı Tabela Modelleri

Işıklı tabela modelleri, tabelanın içerisinde ışığın bulunduğu ve geceleri de görülme ihtiyacı duyan firmaların taleplerini karşılamada oldukça iyi bir reklam aracıdır.

Işıklı tabelanın içerisine konulan ışıkla tabela her noktadan kolayca fark edilir. Işıklı tabelanın iç kısmına neon, led ve floresan gibi aydınlatma ürünleri eklenebilir.

Işıklı tabelaların tasarım ve montaj aşamasında vinil, pleksi veya folyo baskı kullanılabilir. Işıklı tabelalarda ön yüzeyde ışık geçiren pleksi (pleksiglas, akrilik) veya polikarbon levhalar, arka yüzeyde ışığın eşit düzeyde yansıması için yerleştirilen alüminyum gofrajlı levha yer almaktadır. Işıklı tabelada ışığı yansıtma görevini ise neon, led ya da floresan ışıklar sağlamaktadır.

Bursa Tabela Reklam olarak ışıklı tabela reklamlarını özel tasarım ve özel aydınlatma sistemleriyle donatarak siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Sizlerde ışıklı tabela yaptırmak istiyorsanız iletişim bölümünden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Işıklı Vinil Tabela

Bu ışıklı tabelalara kullanılacak zemin ve yüzey malzemelerinin de seçimi önem arz etmektedir. Vinil germe kasanın üzerine düzgün bir şekilde monte edilir ve ister ışıklı ister ışıksız olarak kullanmak mümkün. büyük firmalar ve büyük markalar genelde dev bir ışıklı germe tabela kullanmaktadır.Doğal koşullar göz önüne alınarak seçimler yapılmalı ve hemen zarar görecek malzemeler kullanılmamalıdır. Vinil yani branda önceki yıllarda çadır ve tente gibi yerlerin yapımında kullanılırken daha sonraları sağlam ve esnek yapısı vasıtası ile reklam sektöründe de kullanılmıştır. Hem parlaklık hem gösteriş hem de harcadığı enerji göz önüne alındığında en kaliteli olanı led ışıklı tabela olduğu görülmektedir. Baskı brandasının üzerine dijital baskı tekniğiyle istediğimiz resimleri baskılama yaptırabiliriz.